Vi er landsdækkende

All Graphic er i kraft af sine to kontorer helt tæt på kunder overalt i Danmark. Vi prioriterer den landsdækkende tilstedeværelse for at kunne levere hurtigt og for at være til stede i kundernes cirkler.

Vores kontorer ligger i Hvidovre ved København og i Herning.

Hvem står bag All Graphic

Herning

Steen Frandsen

Administrerende direktør
Salg/partner

Telefon: +45 96 27 59 12
Mobil: +45 40 62 83 11
steen.frandsen@all-graphic.dk

Thomas S. Frandsen

Salg/partner

Telefon: +45 96 27 59 13
Mobil: +45 28 35 28 01
thomas.frandsen@all-graphic.dk

Mads Forsberg

Salg

Telefon: +45 96 27 59 14
Mobil +45 20 40 89 37
mads.forsberg@all-graphic.dk

Klaus Jacobsen

Salg

Mobil +45 28 35 28 00
klaus.jacobsen@all-graphic.dk

Klaus Jensen

Salg

Mobil +45 30 33 65 46
klaus.jensen@all-graphic.dk

København

Fredrik Juel Larsen

Salg/partner

Telefon: +45 32 64 18 12
Mobil: +45 20 40 89 32
fredrik.larsen@all-graphic.dk

Ole Vedsegaard

Salg/partner

Telefon: +45 32 64 18 13
Mobil: +45 20 74 34 80
ole.vedsegaard@all-graphic.dk

Thomas Hoppe- Eriksen

Salg/partner

Telefon: +45 32 64 18 14
Mobil: +45 20 40 89 38
thomas.eriksen@all-graphic.dk

Mia Tougaard

Projektleder

Telefon: +45 32 64 18 10
mia.tougaard@all-graphic.dk

Bettina G. Andersen

Grafiker

Telefon: +45 32 64 18 17
bettina.andersen@all-graphic.dk

Lærke Ø. M. Jensen

Grafiker

Telefon: +45 32 64 18 19
laerke.jensen@all-graphic.dk

Salgskoordinator

..følger

Administration og logistik

Annette Pedersen

Administrationsmedarbejder

Telefon: +45 96 27 59 15
annette.pedersen@all-graphic.dk

Gitte Aarup

Økonomiansvarlig

Telefon: +45 70 20 70 55
bogholder@all-graphic.dk

Lena Borke

Administrationsmedarbejder

Telefon: + 45 96 27 59 11
lena.borke@all-graphic.dk

Jens Pedersen

Lager og logistik